OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najważniejszych momentów w Twoim życiu. Nadszedł czas na uwieńczenie wielomiesięcznych starań. Dlatego nasz zespół przygotował dla Ciebie propozycję kilku zabiegów, które pozwolą Ci olśniewać tego dnia.

Aby Twoja skóra wyglądała na zdrową i wypoczętą, zadbamy w szczególności o jej nawilżenie. Głęboko zregenerowana i napięta będzie gotowa na przyjęcie makijażu, który dzięki temu przetrwa całą noc. Jeżeli zapragniesz, dodatkowo dodamy Twojemu spojrzeniu głębi za pomocą długich i gęstych rzęs.

Podczas kompleksowego zabiegu manicure postaramy się o to, by paznokcie stanowiły dla Twoich dłoni prawdziwą ozdobę. Z kolei niezwykle relaksujący zabieg pedicure w fotelu masującym pozwoli Ci śmiało przetańczyć całą noc!