Pielęgnacja Dłoni

OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa

Patrzą Ci na ręce? Niech patrzą!
Zadbaj o nie, by mogły stać się Twoją prawdziwą wizytówką, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Gładka skóra dłoni oraz mocne, zdrowo wyglądające paznokcie to atrybuty atrakcyjności, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Zyskasz je, sięgając po właściwy sposób pielęgnacji. Gwarantujemy, że od razu zauważysz różnicę. Jesteś perfekcjonistką? Wspaniale, naszą domeną jest dbałość o każdy szczegół. Starannie i precyzyjnie wykonany manicure pozwoli Ci cieszyć się pięknem swoich dłoni dłużej niż kiedykolwiek. Trwałość efektów uzyskujemy pracując jedynie na najlepszych, sprawdzonych markach. Przyszedł czas, by oddać swoje dłonie… w ręce specjalistów!