Zabiegi dla Dwojga

OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa

Najwspanialsze chwile w życiu pragniemy dzielić z najbliższymi. Czemu więc nie dzielić ich podczas wspólnej wizyty w SPA, z której czerpać będziecie przyjemność podczas pobudzającej wszystkie zmysły pielęgnacji?

Zaproś swoją drugą połówkę, przyjaciela, przyjaciółkę, siostrę lub mamę do spędzenia wspólnych chwil w wyjątkowej aurze spokoju i odprężenia. Specjalnie dla Was stworzyliśmy pomieszczenie „dla dwojga”, pozwalające korzystać Wam z dobrodziejstw masażu lub ceremonii zabiegowych w tym samym czasie.

Znajdziecie tu również miejsce, by przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty podzielić się swoimi myślami, troskami i radościami. Będzie to prawdziwa uczta dla ciała i ducha, która jeszcze bardziej wzmocni Waszą więź.