OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa

Poddaj się działaniu wyjątkowego rytuału pielęgnacji ciała, który zabierze Cię w niezwykłą podróż. Zaufaj swoim zmysłom, które przeprowadzą Cię przez krainę nieznanych Ci dotąd wrażeń i doznań. Unosząca się w powietrzu kompozycja nut zapachowych, blask świec, subtelna muzyka oraz przyjemny dotyk sprawią, że zatracisz się na moment, zapominając o rzeczywistym świecie. Każdy z oferowanych przez nas zabiegów SPA z korzyścią wpłynie na Twoją skórę i ciało, ale pozwoli także uwolnić Twój umysł od nadmiaru trosk. Wrócisz z tej podróży w poczuciu wyjątkowej harmonii pomiędzy ciałem i duchem.