Zabiegi Złuszczające

OTWARCIE SALONU 18 MAJA!!!:))

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, że od poniedziałku 18.05 wracamy do pracy i również tego dnia ruszają zapisy. Obecnie wszystkie zapisy będą odbywały się wyłącznie drogą elektroniczną - przez telefon, przez rezerwację na naszej stronie, przez FB oraz na portalu Moment.pl).
Jednocześnie prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:
- ponieważ poczekalnia będzie niedostępna prosimy o stawianie się na wizyty punktualnie oraz bez osób towarzyszących,
- prosimy o zastosowanie się do zaleceń noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z salonu.
W naszym salonie, tak jak do tej pory, będą stosowane najwyższe standardy związane z higieną oraz dezynfekcją zgodnie z wytycznymi aby zapewnić bezpieczeństwo osobom w zespole oraz naszym Klientom.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niedługo!:)
Zespół Victoria Day Spa

O skórze wiemy niemal wszystko. Często bywa bardzo wrażliwa, zarówno na czynniki zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Jej stan odzwierciedla codzienne nawyki, ogólny stan zdrowia, a nawet emocje. Dlatego w naszej pracy koncentrujemy się na rzetelnej diagnozie oraz doborze specjalistycznych preparatów. Wśród nich znajdziesz, oparte na nanotechnologii produkty eksfoliacyjne, czyli kwasy. Dobór rodzaju kwasu, jego mocy, stężenia oraz pH warunkuje uzyskane efekty i, co najważniejsze, bezpieczeństwo stosowania. Mając to wszystko na uwadze sięgamy jedynie po produkty z najwyższej półki, byś bez obaw mógł/mogła cieszyć się z nieskazitelnego wyglądu swojej skóry.