Przedłużanie włosów

Pragniesz mieć piękne, gęste, zdrowe i przy tym w 100% NATURALNE włosy?

Teraz to możliwe! W naszym salonie oferujemy usługi przedłużania i zagęszczania włosów, które w żaden sposób nie będą możliwe do odróżnienia od Twoich własnych! Klientki po wizycie są zachwycone i nie mogą wręcz uwierzyć, że spełnienie marzenia o długich i gęstych włosach z nami naprawdę jest możliwe! Na każdą usługę dajemy gwarancję. Włosy można nosić nawet do 1,5 roku, a żeby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów obecnie oferujemy system płatności ratalnej! Nie czekaj, podaruj sobie piękno, na które zasługujesz!

Każda usługa przedłużania/zagęszczania włosów musi być poprzedzona konsultacją, podczas której dobierzemy kolor oraz długość wymarzonych włosów:)


Odpowiada Ci długość Twoich włosów ale chciałabyś je znacznie zagęścić?

Widzisz prześwity na skórze, które spędzają Ci sen z powiek? Twoje włosy w ostatnim czasie mocno się przerzedziły? Nie martw się, pomożemy! Dopasujemy usługę zagęszczania Twoich włosów, abyś czuła się pięknie i komfortowo. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje podczas których dowiesz się jak możemy pomóc Ci przywrócić naturalną bujną fryzurę;) Poczuj się jak gwiazda! Z nami to naprawdę możliwe;)

Odpowiadając na potrzeby Klientów obecnie wszystkie nasze usługi oferujemy również w systemie płatności ratalnych!;)
Realizacje