Medycyna estetyczna Więcej niż pielęgnacja Rezerwacja on-line
Dr Michał Zdanowicz Lekarz Medycyny Estetycznej Czytaj dalej

Witamy w Victoria Medica

Medycyna estetyczna Gliwice

Od zarania dziejów człowiek ze wszystkich sił pragnie zachować młodość i piękno na długie lata. Czy wynalazek w postaci eliksiru młodości, nad którym tak usilnie pracuje rzeczywiście ma szanse zaistnieć…? Zamiast rozważać stosowanie różnorakich mikstur i eksperymentów warto sięgnąć po szybkie, sprawdzone, a przy tym bardzo efektywne metody jakie oferuje nam dziedzictwo medycyny estetycznej. Zatrzymaj czas i pozbądź się niechcianych oznak starzenia. Wyglądaj tak jak się czujesz, wiecznie młodo i promiennie!

Kompleksowa oferta dla wszystkich, którzy na dłużej pragną zachować młody wygląd oraz mieć doskonałą sylwetkę.

W tym dziale znajdą Państwo najbardziej popularne zabiegi medycyny estetycznej takie jak botoks, wypełniacze, lifting skóry czy leczenie nadpotliwości. Znajdują się tu również zabiegi przy użyciu aparatury medycznej wspomagające proces modelowania ciała, redukcji cellulitu oraz redukcji zmarszczek i blizn. Zapraszamy do świata piękna!

karboksyterapia Gliwice

Dr Michał Zdanowicz

Piękno ma wiele twarzy - dla mnie ważna jest Twoja.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom lekarza uzyskał w roku 2007, następnie rozpoczął specjalizację z Rehabilitacji Medycznej oraz studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej pod kierownictwem Dr-a Andrzeja Ignaciuka. Połączenie tych dwóch dziedzin medycyny pozwala na holistyczne podejście do pacjenta i spojrzenie na problem natury estetycznej przez pryzmat ogólnomedyczny. Wieloletnie doświadczenie, ponadprzeciętny zmysł estetyczny oraz wiedza i doświadczenie praktyczne pozwoliły na opracowanie nowych procedur zabiegowych oraz dostosowywanie ich indywidualnie do każdego pacjenta. Przygodę z medycyną estetyczną rozpoczął w 2008 roku i do dnia dzisiejszego jest ona jego wielką pasją. Stale podnosi kwalifikacje na licznych kursach, posiedzeniach naukowych i kongresach, o czym świadczą zdobyte certyfikaty. Prywatnie pasjonat motoryzacji, podróży i zwierząt wszelakich.
Zapraszam,
Dr Michał Zdanowicz

dr Zdanowicz

Medycyna estetyczna


Galeria

Oferta

Botoks
usuwanie zmarszczek
WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK
NICI LIFTINGUJĄCE
WOLUMETRIA TWARZY
MODELOWANIE UST
MEZOTERAPIA OSOCZEM
"WAMPIRZY LIFTING"
MODELOWANIE CIAŁA - ICOONE
KARBOKSYTERAPIA
DERMAPEN
ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW
USUWANIE NADPOTLIWOŚCI
KOREKTA NOSA